خانه / تیزهوشان و شاهد / کارت ورود به جلسه تیزهوشان کلاش‌قوه – کلاش‌هوش

کارت ورود به جلسه تیزهوشان کلاش‌قوه – کلاش‌هوش

کارت ورود به جلسه تیزهوشان کلاش‌قوه – کلاش‌هوش

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان کلاش‌قوه – کلاش‌هوش را چگونه دریافت کنیم؟ آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در اردیبشهت و خرداد ماه برگزار خواهد شد و داوطلبانی که در آزمون شرکت نموده اند جهت شرکت در جلسه آزمون نیاز به دریافت کارت ورود به آزمون تیزهوشان را دارند تا مجاز به شرکت در آزمون شوند. کارت آزمون معمولا 10 روز قبل از زمان برگزای آزمون قابل دریافت می باشد و کلیه داوطلبان بایستی در بازه زمانی اعلام شده با مراجعه به سایت تیزهوشان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان را دریافت نمایند.

کارت ورود به جلسه مدارس تیزهوشان کلاش‌قوه – کلاش‌هوش حاوی اطلاعاتی شامل نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی دانش آموز ، عکس داوطلب ، نام مدارس استعداد های درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه سنجش می باشد .

داوطلبان دقت داشته باشند که شرکت در جلسه آزمون بدون همراه داشتن کارت ورود به جلسه مدارس تیزهوشان ممنوع می باشد .

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان کلاش‌قوه – کلاش‌هوش:

بر اساس مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان کلاش‌قوه – کلاش‌هوش زمان توزیع و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 10 روز قبل از زمان برگزاری آزمون می باشد . با توجه به اینکه آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم در خردادماه برگزار می شود لذا کلیه ی داوطلبان بایستی حداکثر یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان با مراجعه به سامانه ثبت نام نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان خود اقدام نمایند . داوطلبان عزیز دقت نمایند که کلیه مراحل ثبت نام ، دریافت کارت ورود به جلسه ، مشاهده نتایج ، ثبت درخواست تجدید نظر و دریافت پاسخ به صورت اینترنتی می باشد .

  • توجه 1: کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی کلاش‌قوه – کلاش‌هوش ، صرفا برای دانش آموزانی فعال خواهد شد که پرداخت وجه آزمون تیزهوشان را به صورت کامل انجام داده و کد رهگیری دریافت نموده باشند .
  • توجه 2: کارت آزمون پایه نهم به دهم کلاش‌قوه – کلاش‌هوش از سامانه medu.ir قابل دریافت میباشد.
  • توجه 3: کارت آزمون پایه ششم به هفتم کلاش‌قوه – کلاش‌هوش از سامانه medu.ir قابل دریافت میباشد.
  • توجه 4: پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان همزمان با دریافت کارت ورود به جلسه فعال خواهد شد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان کلاش‌قوه – کلاش‌هوش:

پرداخت هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان کلاش‌قوه – کلاش‌هوش یکی از مراحل ثبت نام در آزمون این مدارس می باشد، به همین جهت متقاضیان تحصیل در مدارس تیزهوشان در پایه هفتم و پایه دهم جهت نهایی نمودن ثبت نام آزمون سمپاد بایستی هزینه آزمون تیزهوشان را پرداخت نمایند.

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی کلاش‌قوه – کلاش‌هوش بصورت چند مرحله ای میباشد که داوطلبان پس از انجام ثبت نام اولیه مدارس تیزهوشان از سایت پرداخت هزینه تیزهوشان به آدرس اینترنتی www.azmoon.medu.ir باید نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان اقدام کنند تا ثبت نام آنها در آزمون تیزهوشان کامل گردد.

زمان پرداخت وجه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی همزمان با دریافت کارت ورود به جلشه آزمون ( یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون ) می باشد. داوطلبان عزیز توجه نمایند که زمان اعلام شده برای پرداخت وجه تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

توجه : دانش آموزان و اولیای عزیز توجه نمایید که بازه زمانی اعلام شده جهت پرداخت وجه ثبت نام تیزهوشان پایه دهم می باشد و پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان هفتم از طریق سایت سنجش هوش خواهد بود.

نحوه پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان و هزینه آزمون نمونه دولتی کلاش‌قوه – کلاش‌هوش بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان خواهد بود. هزینه شرکت در آزمون تیزهوشان و هزینه شرکت در آزمون نمونه دولتی مبلغ 28000 تومان می باشد که باید پس از وارد نمودن نام کاربری و رمز ورود همگام ، از طریق درگاه اینترنتی سامانه ثبت نام پرداخت گردیده و از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب استفاده گردد.

  • توجه 1: در صورت واریز وجه ثبت نام به صورت مستقیم، از طریق مراجعه به بانک و یا دستگاه های خودپرداز، ثبت نام انجام نمی شود و وجه واریزی نیز قابل استرداد نخواهد بود.
  • توجه 2: مبلغ فوق ثابت بوده و به جز این مبلغ، دریافت هرگونه وجه تحت هر عنوان ممنوع است.

نکته : ضروری است داوطلبان پس از طی مراحل ثبت نام و پرداخت وجه تیزهوشان و پرداخت وجه نمونه دولتی ، شماره پیگیری را دریافت نمایند و آن را جهت استفاده های بعدی نزد خود نگهداری کنند.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان کلاش‌قوه – کلاش‌هوش

در بعضی مواقع بعد از دریافت و مشاهده کارت ورود به جلسه برای بعضی از داوطلبان پیش می آید برخی از اطلاعات درج شده روی کارت با اطلاعاتی که در فرم ثبت نام وارد کرده اند مغایرت داشته باشد . از جمله این اشتباهات می توان به تفاوت در تصویر داوطلب ، نام و نام خانوادگی ، کد ملی داوطلب و … اشاره کرد . جای نگرانی وجود ندارد و داوطلبان می توانند به واحد سنجش و آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه کنند و درخواست تصحیح اطلاعات و رفع نقص کارت ورود به جلسه دهند.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه مدارس تیزهوشان کلاش‌قوه – کلاش‌هوش